WNAI-E800L
Industrial Automation, Embedded PC, Edge AI Computing
High-performance, AI-enabled graphics are possible Industrial PC for professional use Industrial computer in a robust sheet steel housing Edge AI computing Designed for industrial applications in continuous operation Long-term availability
gross price: €0.00
Prices plus VAT plus shipping costs
Delivery time: upon request
| Order number: | 13000214 |
| Manufacturer: | WM |
| Manufacturer: | Winmate |
| Manufacturer item number: | WNAI-E800L |
| mechanics: | Box-PC |
| dimensions width: | 23,0 |
| dimensions height: | 19,6 |
| dimensions depth: | 40,0 |
| weight: | 7,85 |
| Material housing: | Stahlblech / steel sheet |
| colour: | schwarz / black |
| controls: | 2 Keys: Power, Clear CMOS |
| cooling: | aktiv / fan cooling |
| chipset: | Intel R680E |
| CPU Typ : | Core i7 |
| CPU Model : | 14700T |
| CPU 64bit : | Ja |
| CPU speed: | 1,3 GHz |
| CPU cores: | 20 |
| CPU socket: | FCLGA1700 |
| RAM size (MB): | 16384 |
| RAM max. size (MB): | 96000 |
| RAM Number of benches: | 2 |
| PCI Express x16 : | 1 |
| PCI Express x8 : | 3 |
| Grafik Controller: | Intel UHD Graphics 770 |
| safety: | TPM 2.0 |
| SSD capacity (GB): | 128 |
| Display: | 1x DP 1.4a, 1x HDMI 2.0b (optional) |
| USB : | 6 x USB 3.2 Gen 2x1 (Type-A) |
| LAN: | 3x 2.5 Giga LAN RJ45 |
| Audio : | Line-Out, Mic-In |
| Seriell : | 2 x RS-232 |
| SIM Card Slot : | 1 x nano SIM Slot |
| WLAN: | Optional / optional |
| operating-system support: | Optional / optional |
| operating temperatur min.: | -20°C |
| operating temperatur min.: | 60°C |
| warranty: | 24 Monate / 24 months |
| Grafikkarte: | Optional / optional |
* Alle Preise zzgl. gesetzl. Mehrwertsteuer zzgl. Versandkosten und ggf. Nachnahmegebühren, wenn nicht anders beschrieben